Başkan Çolakbayrakdar’dan yeni pazar yerleri müjdesi

Mehmet UZEL / KAYSERİ (İGFA) – Erkilet Ertuğrulgazi Mahallesi’nde semt pazarını AK Parti Kayseri Milletvekili Bayar Özsoy ve AK Parti Kocasinan İlçe Lideri Selçuk Melekoğlu ile birlikte ziyaret eden Lider Çolakbayrakdar, hem tezgâh açan esnafla hem alışveriş yapan bölge sakinleriyle yakından ilgilendi. Vatandaşların ağır ilgisiyle karşılanan Milletvekili Bayar Özsoy ve Lider Çolakbayrakdar, esnafa iyi işler ve bol karlar diledi.

Kendisine gösterilen teveccühe teşekkür eden Lider Çolakbayrakdar, mahallelerin gereksinimlerine nazaran esnafın daha nezih bir ortamda hizmet etmesi ve vatandaşların daha rahat alış veriş yapmaları için çağdaş pazar yerleri yaptıklarına işaret ederek, Kocasinan’a yapılacak her ne varsa en güzelini yapmanın çabası içinde olduklarını tabir etti.

Vatandaşların taleplerini teğe bir yerine getirmeye çalıştıklarına dikkat çeken Lider Çolakbayrakdar, “Belediye olarak esnafımızın ticaretlerini geliştirmelerini sağlayacak çalışmalara öncelik veriyoruz. Bilhassa ilçemizdeki pazar yerlerini, daha fonksiyonel, daha sağlıklı, daha konforlu ve daha estetik hale getiriyoruz. Esnafımız, daha geniş yerlerde vatandaşa hizmet ettiği vakit ticaretleri gelişecek ve Kayseri iktisadına daha çok katkı sunacaktır. Bunun için mevcut pazar yerlerini yeniliyoruz yahut çağdaş pazar yerleri yapıyoruz. Yaptığımız yatırımlarla ilçemiz daha da güzelleşiyor” diye konuştu.

Başkan Çolakbayrakdar, ilçenin itibarını artıran hizmetler yapmaya devam edeceklerini kelamlarına ekledi.

Pazar esnafı ve vatandaşlar ise hizmetlerden ötürü Lider Ahmet Çolakbayrakdar’a teşekkür ederek, memnuniyetlerini lisana getirdi.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir