İbrahim Tatlıses’ten Aile dizisinin başrollerine övgü: Oynamıyorlar, yaşıyorlar

Serenay Sarıkaya ve Kıvanç Tatlıtuğ‘u uzun bir ortadan sonra ekranlara döndüren Aile dizisi, birinci kısımdan bu yana konuşulmaya devam ediyor. İmparator lakaplı İbrahim Tatlıses de diziyi izleyenler ortasında yer aldı.

“BİR KERE İZLEDİM VE BIRAKAMADIM”

Zaman vakit toplumsal medya hesabından yaptığı paylaşımlarla isminden kelam ettiren İbrahim Tatlıses, Aile dizisine yorumsuz kalmadı. Toplumsal medya hesabından yaptığı paylaşımda Tatlıtuğ ve Sarıkaya’ya övgü yağdıran Tatlıses, “Aile dizisini bir defa izledim vazgeçemedim sebebine gelince hem oyuncu, hem de direktör gözüyle baktım. Serenay Sarıkaya ve Kıvanç Tatlıtuğ oynamıyorlar yaşıyorlar. O kadar doğal ki şaşırdım baya yaşıyorlar. Direktörün oyun tanım etmesine gerek yok o kadar doğal ki her şey muvaffakiyetler dilerim” tabirlerini kullandı.

AİLE DİZİSİNİN KONUSU NE?

Kıvanç Tatlıtuğ’un Aslan’a, Serenay Sarıkaya’nın da Devin karakterine hayat verdiği dizi, tanınmış ailelerden Soykanlar’ın başındaki Aslan’ın, kendisiyle tıpkı yerden yaralı psikolog Devin’le tanışmasıyla aile içinde değişen istikrarları, gelişen olayları ve ‘aile’ kavramının en tartışmalı istikametlerini ele alıyor.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir