Johnny Depp avukat aşkından ayrıldı! ‘Ciddi ilişkinin ona uygun değil’

1984 imali ‘Elm Sokağında Kâbus’ ile kamera karşısında birinci tecrübesini yaşayan, oyunculuk mesleğinde birçok mükafata aday gösterilen Johnny Depp’in, 2011 yılında birlikte rol aldıkları ‘The Rum Diary’ sinemasının setinde tanıştığı ve yaklaşık iki yıl süren evliliğin akabinde olaylı bir halde boşandığı Amber Heard ile karşılıklı olarak açtıkları milyonlarca dolarlık dava, 1 Haziran’da sonuçlanmıştı.

MİLYONLARCA DOLAR TAZMİNAT!

Oy birliğiyle alınan kararda; heyet, Heard’ün eski eşine iftira attığına ve Depp’e 10 milyon dolar cezai tazminata ek olarak aktörü ziyanlarını karşılamak için de ekstra beş milyon dolar telafi edici tazminat ödemesi gerektiğine karar verdi. Sonrasında bu sayı, beş milyon dolardan Virgina eyaletinin bu cins tazminatlar için sonu olan 350 bin dolara düşürülmüştü.

Jüri üyeleri, Amber Heard’ün evliliğine ait beyanlarına inanmadı ve argümanlarının yalnızca Depp değil ayrıca insanları da lekelediğine karar vererek, Heard’ün ‘kötü niyetle’ hareket ettiğine hükmetmişti.

Jüri, Heard’ün de Depp’in avukatı üzerinden karalandığına ait suçlamadan birini kabul ederek, Depp’in Heard’e 2 milyon dolar tazminat ödemesine karar verdi. Heard ve Depp, geçtiğimiz haftalarda ise bu kararlar için karşılıklı olarak temyize gitmişti.

YENİ AŞKI ORTAYA ÇIKTI

İftira davasını kazandıktan sonra sonra yeni sinema projeleri ve marka muahedeleriyle mesleğine süratli bir dönüş yapan Johnny Depp, özel hayatında da yeni bir sayfa açmıştı.

İKİ ÇOCUK ANNESİ AVUKAT

ABD magazin basınına nazaran; ‘Karayip Korsanları’ serisinin yıldızının yeni sevgilisi, bir avukat olan Joelle Rich’ti. 37 yaşındaki Rich, geçen yıl Londra’da görülen ve Depp’in kaybettiği iftira davasında aktörün hukuk takımında yer alıyordu. İki çocuk sahibi olan Rich’in evli olduğu ve şu sıralar boşanma basamağında olduğu da biliniyordu.

ABD’DEKİ DURUŞMALARDA DA DAİMA YANINDAYDI

Bu ortada Joelle Rich’in, 58 yaşındaki Depp’in eski eşi Amber Heard ile hesaplaştığı ABD’deki iftira davasının duruşmaları sırasında da yanından hiç ayrılmadığı ortaya çıktmıştı. Lakin Londra merkezli bir hukuk firmasında vazife yapan Rich, o duruşmalar sırasında Depp’in hukuk grubunda yer almıyordu.

PROFESYONEL DEĞİL DUYGUSAL SEBEPLERLE

US Weekly’ye konuşan bir kaynak, Londra’da çalışan Joelle Rich’in aslında ABD’deki duruşmalarda profesyonel nedenlerle bulunmadığını; gayesinin 59 yaşındaki Johnny Depp’i desteklemek olduğunu ileri sürmüştü.

“YAŞADIKLARINDAN SONRA KİM ÖNEMLİ BİR BAĞLANTI İSTER Kİ?”

DailyMail’de yer alan habere nazaran; yaşananlardan sonra ise aktörün bir arkadaşı, magazin gündemine oturan aşkla ilgili; “İkisinin ortasındakinin katiyetle önemli bir romantik ilgi olduğuna inanmıyorum. Birincisi; Johnny, eski eşi Amber’a karşı verdiği büyük bir yasal savaştan yeni çıktı, bundan sonra kim önemli bir bağlantı ister ki? Onun için son derece travmatik bir devir oldu” tabirlerini kullandı ve ekledi:

İkincisi, o Johnny Depp ve standart bir önemli bağın ona uygun olacağını düşünmüyorum.

AŞK BİTTİ

Bu açıklamaların akabinde, ‘Karayip Korsanları’ yıldızı ve avukat aşkından kötü haber geldi. İkiliye yakın bir kaynak People’a konuşarak, Depp ve Rich’in ayrıldığını açıkladı. İkilinin ayrılık sebebi ise bilinmiyor.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir