Şahan Gökbakar ile Kerem Kınık, sosyal medyada birbirine girdi! Art arda paylaşımlar

Kızılay’ın sarsıntı vakti AHBAP’a çadır ve konserve satması gündeme bomba üzere düşmüştü. Birçok kişi Kızılay Genel Başkanı Kerem Kınık’a istifa daveti yapmıştı. Bu gelişme sonrası oyuncu Şahan Gökbakar’da toplumsal medya hesabından orta ara Kınık’a yönelik paylaşımlarda bulundu.

ŞAHAN’DAN KINIK’A: SENİ UNUTTUM SANMA

Şahan Gökbakar, geçtiğimiz günlerde Kınık’ın fotoğrafını paylaşıp “Seni unuttum zannetme güzel. Babaaaam, dedeeeeem, ögretim görevlim, afette çadır ve konserve satanım….” sözlerini kullandı.

KINIK, ŞAHAN’I ALANA DAVET ETTİ

Ünlü oyuncunun paylaşımını alıntılayan Kınık ise Gökabkar’a Recep İvedik karakteri üzerinden cevap verdi. Kınık, “Şahan gelsene afet bölgesine birlikte depremzede vatandaşlarımıza hizmet edelim. Bak ben kırk günde bölgede 15.000 km yol yapmışım. İnan kaba saba da olsa içinde insaniyet ve vicdan taşıyan Recep İvedik gerçek hayatta yaşasaydı o gelir bizimle birlikte hizmet eder, çorba yemek dağıtırdı. Haydi gel alana dertleşiriz biraz.” dedi.

ŞAHAN BİR DEFA DAHA İSTİFAYA ÇAĞIRDI

Şahan ise bu paylaşıma, “Kerem bey, afet bölgesine hizmet etmek, alanda olmak benim işim değil, senin işin. Ben maddi ve tıpkı yardım yapıyorum, çocuk okutuyorum. Recep İvedik’e gelince! Şayet gerçekte olsa ve senin afette çadır sattığını duysaydı varya offf!!Anladın sen onu… Onurlu ol, istifa et!” diye cevap verdi.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir