“Wonder Woman” yıldızı Gal Gadot gelecek projeleri hakkında konuştu

DC cihanın ünlü karakterlerinden Wonder Woman‘a hayat veren Gal Gadot, gelecek projeleri hakkında konuştu. Total Sinema’ya konuşan yıldız, “Evde oturup yeni teklif gelmesini beklemek zorunda olmadığım için kendimi güçlü hissediyorum” dedi.

Wonder Woman serisinin üçüncüsünün iptal olmasıyla birlikte DC kainatına veda eden yıldız, son vakitlerde aksiyon ve casus sinemalarında yer almaya başlamıştı.

Peter Safran ve James Gunn’ın DC kozmosunun başına geçmesiyle birlikte kimi projelerde değişiklik olmuştu. İkili, Patty Jenkins direktörlüğündeki serinin üçüncüsünün gelmeyeceğini duyurdu.

Oyuncu ise Wonder Woman‘ı oynama bahtı elde ettiği için çok memnun olduğunu söyleyerek hayranlara teşekkür etmişti.

ADAYLAR AŞİKÂR OLDU

Batman, Superman, Aquaman ve Wonder Woman üzere karakterlerin yer aldığı DC sinema kainatı, yeni bir periyoda adım atıyor. Henry Cavill’in Superman rolünden ayrılmasının akabinde ünlü sinema şirketi yeni projelerini açıklamıştı. DC kozmosunu başlatacak sinemanın isminin “Superman: Legacy” olacağı ve senaryosunu James Gunn’in kaleme alacağı açıklanmıştı.

Henry Cavill’ın akabinde yeni bir Superman arayışına giren direktör, kimi oyuncularla kamera testi yaptı. Deadline’ın haberine nazaran, Superman rolü için 3 isim düşünülüyor: David Corenswet, Tom Brittney ve Nicolas Hoult.

“Mad Max: Fury Road” ve “The Menu” sinemalarıyla tanınan İngiliz oyuncu Nicolas Hoult’ın hem Superman hem de Lex Luthor için düşünüldüğü belirtiliyor.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir